| betinatreica a întrebat:

Cum imi pot afla reultatul de la concursul lumina math. dau funda. e urgent

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Rezultatele finale nu s-au afişat. Dacă e, poţi să afli ce ai făcut.
Iei subiectele, şi deschizi link-ul acesta, care îţi arată reăspunsurile corecte:
http://www.luminamath.ro/pagini/arhiva
Alege clasa.

Pa, pa!

5 răspunsuri:
| betsy a răspuns:

De pe site-ul lor oficial: www.luminamath.ro;)

| CostyMe a răspuns:

Www. luminamath.ro

| zozo74 a răspuns:

Http://www.luminamath.ro/ Mult Succes

| DanyBv a răspuns:

Pe www.luminamath.ro au aparut raspunsurile corecte si tu daca esti clasele 5-8 iti poti calcula punctajul stiind ca: primesti 20 de puncte din oficiu, pentru fiecare intrebare corecta primesti 2 puncte si pentru fiecare intrebare gresita iti scade 0, 5 puncte.