| Badea_Claudia_1976 a întrebat:

Cum pot afla rezultatele la Olimpiada De Romana din data de 18.01. 2014 din Cluj-Napoca...
OFER FUNDAA! big grin

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat pentru ce clasă...

Vezi la linkul :
http://www.olimpiade.ro/....../materiale

Toate cele bune.

| AndraRox a răspuns:

Nu cred ca se pot gasi pe internet, au trecut doar 4 zile de la sustinerea olimpiadei. Rezultatele se afla la scoala mai intai. Eventual, v-ati putea interesa la inspectorat. Depinde, ce etapa a fost? Daca a fost cea locala, ar fi trebui sa se afle rezultatele deja. In judetul meu, lucrarile se corecteaza in aceeasi zi cu sustinerea probei, iar rezultatele sunt anuntate de catre profesor, tot atunci.

| Babygirl2001 a răspuns:

Scrie pe google ISJ Arad si da pe sectiunea Olimpiade si concursuri scolare! De acolo iti alegi ce doresti!

| 00stely a răspuns:

Isj cluj sau edu dar nu cred ca sau afisat.