| silviu18 a întrebat:

Cum pot invata o limba straina rapid help am nevoie eu vreau sa invat franceza rapid sunt din drobeta turnu severin funda big grin

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mergi la pregatire la un profesor

| Pixel2009 a răspuns:

Pe net
http://www.limba-franceza.info/? gclid=CM2b7Je28qkCFdoS3wodP23bYA
îţi comanzi un curs ceva sau înveţi direct de pe site`uri. Sus ai doar un exemplu, caută pe google şi o să găseşti sute de astfel de site`uri.
Avec plaisir >:d< :d [ cu plăcere, în franceză, ca să mă laud şi eu :p ]

| justitiarul a răspuns:

Daca esti din Turnu-Severin o sa o inveti rapid mancati-as. Oltenii sunt destepti si rapizi nu-i asa?

| armaciudi a răspuns:

Nu ai nevoie de tutoriale.

invata cuvinte si verbe, gramatica o prinzi repede daca sti ceea ce spui

| your9eyes a răspuns:

Incearca un curs de genu,, invata engleza in doar o luna,, sau cauta niste carti de exemplu