| oldschoolrom a întrebat:

Cum pot sa aflu cine a castigat la concursurile pentru Cangurasul Matematician, Micul Matematician, Comunicare, ortografie.ro – Limba si literatura romana, Creatie literara "Marcela Penes" – Limba si literatura romana, Evaluare in educatie – Limba engleza, Calator … printre randuri – Interdisciplinar, Concursul Arhimede – Matematica, Concursul "Nastasescu"? Sau macar la care stiti pe internet ca pot gasi rezultate?

1 răspuns:
| IuĿii a răspuns:

Pai intri pe site-urile lor oficiale sau de exemplu la cangurul in nr viitor la sfarsit da castigatorii concursului anterior(pe aceea revista)