| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac o prezentare powerpoint, ca atunci cand o deschid sa fie direct in slide show, adica sa nu-mi arate slide-urile, ci filmuletul.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Claude_6344 a răspuns:

Salveaza continutul final din Power Point in : "Diaporama Power Point (.pps)"sau "Expunere PowerPoint" si NU in ".ppt"!
Gasesti optiunea in "salveaza sub" unde in prima fereastra trebuie sa notezi numele fisierului creat, iar imediat sub aceasta ai o a doua fereastra unde poti alege FORMATUL acestuia.

3 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Nu prea cred ca e posibil. Eu am incercat in toate felurile si nu mi-a iesit. Si altii cand fac tot asa le iese. Doar apesi F5 si privesti. Altfel nu se poate

| Slow a răspuns:

Apesi direct F5 thinking

| ramy_5584 a răspuns:

Eu am primit filmulete in power point si cand dadeam dublu click imi deschidea direct filmuletul pe tot ecranul...asta vreau si eu sa fac, si nu stiu cum.straight face