| anonim_4396 a întrebat:

Cum poți aplica pentru un liceu de arte, specializare: Arhitectura, Arte ambientale si Design?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adeavr este un sfat bun, sa intrii pe site-ul liceului respectiv, sa vezi cerintele obligatorii si eliminatorii ale liecului, ca sa stii daca ai vreo sansa sa le intrunesti si sa ajungi la acel liceu.

| sierra1 a răspuns:

Depui cv-ul la secretariat cu actele solicitate la concurs - asta, dacă e concurs

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Pai intri pe site-ul liceului, te uiti dupa un numar de telefon al scolii si suni si intrebi. Cel mai bine afli de la personalul din scoala (cred ca de la persoanele de la secretariat).