| Gabriella_5169 a întrebat:

Cum se calculeaza comisionul la reprezentantii avon?happy

funda;*!

2 răspunsuri:
| Razvy197 a răspuns:

Iti pot oferi ceva mai bun decat 15 % ca la Avon iti putem oferi 25 % din castig happy. Doar la Ladys.Pt mai multe informatii id-ul meu e razvy_boy_cool197.

| georgyya a răspuns:

Cei care vor sa se inscrie ca reprezentant la Lady's, o pot face contactandu-ma la repr_ladys@yahoo.com
Inscrierea este gratuita, dupa inscriere se poate comanda catalogul gratuit, 25% discount din comenzi, se poate ajunge si 32, 5% discount, pana la 20% bonus din comenzile celor inscrisi in retea, efectuarea platii se face la ridicarea coletului.