| Stein a întrebat:

Cum se intra la un liceu militar si ce materii se fac acolo?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Pentru a intra la un liceu militar trebuie sa dai niste probe sportive la breaza. un test psihologic, tot la breaza si probe scrise la mate engleza si fizica. oricum nu e viata. e camin. te trezesti la 6-7 dimineata. ai ora de stingere. sambata si duminica uneori iti da drumu acasa in rest stai numai acolo

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Pt a intra la un liceu` militar ai nevoie de foarta fizica si de pragatire. Ei dau niste probe fizice si de rezsintenta si cei care au rezultatele cele mai mari inra... Cat despre materii nu st prea sigura nu ma pasioneaza si nu vreau sa intru la un ast fel de liceu` dar nu iti recomanda pentru ca nu prea ajungi cineva important... Parerea mea thinking