| anonim_4396 a întrebat:

Cum se invata in Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti? La ce ora o sa iesim de la cursuri?

3 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Nu conteaza in ce oras esti, peste tot e la fel. daca ai ore dimineata, intri la 8 si termini la 13 cel devreme si la 15 cel tarziu. daca inveti dupa amiaza intri la 12 sau la 13 si termini cel tarziu la 20.
si eu am invatat la colegiu si am prins cursuri dupa-amiaza doar in clasa a9a. dupa primul an au terminat de renovat inca o cladire a colegiului si au facut in asa fel incat sa nu mai fie nicio clasa care sa invete dupa-amiaza pentru ca e mult mai obositor. depinde cat de mare e colegiul de care vorbesti, poate nici la voi nu se invata dimineata. si app, pregateste-te sa fii asaltat de pusti de cls 5-8 la magazin ^^

| Rrrretarded a răspuns:

Nu stiu... tu cum crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ora... dar e liceul fitosilor, daca ai nevoie iti spun eu de caragiale big grinwinking