| abc_3075 a întrebat:

Cum se traduce "Your number was up the first time I met you."?

5 răspunsuri:
| alexbordei93 a răspuns:

Ti-am luat nr, prima oara cand te-am intalnit. Stima.

| perenasop a răspuns:

Numarul tau a fost sus de la prima data cand te.am cunoscut.
Nu incerca sa traduci pe google ca acolo iti da total alte cuvintehappy

| chelutzul a răspuns:

Cam " Urma numarul tau cand te-am cunoscut prima data"

| lovetolife23 a răspuns:

Ceva in gen numarul dvs a fost nu stiu ce pana cand te-am intalnit prima data pe tine
nu stiu ce e was up* poate o expresie, oricum sper ca te-am ajutat, pa-pa

| 1234_6312 a răspuns:

Intra pe http://traduno.com/ si iti va traduce tot in engleza si in alte limbi:d