| thedoll2010 a întrebat:

Cum se zice in engleza "ma simt in plus"? Nu am gasit nicaieri expresia...Mersi

Răspuns Câştigător
| LePoneyBlanc a răspuns:

To feel like the fifth wheel

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

I also feel.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! In engleza ca si in romana un cuvant sau mai multe au acelasi inteles. Eu cred ca e: I'm too much in?, sau dupa. googletranslate: I feel extrahee hee ce suna putin ciudathee hee.

| dot a răspuns:

I feel excluded, i feel left out, i feel (like an) outcast/ed

niste sinonime happy

| DjReal a răspuns:

I also feelwinking...pentru ca daca luam expresia: ma simt in plus in aceasta casa=I also feel in this housewinking