| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cum sta treaba cu caminele? Cand am fost sa ma inscriu am bifat si ca solicit camin, acum am vazut ca a aparut pe site-ul lor ca trebuie sa ne prezentam in urmatoarele zile nu stiu unde sa completam o cerere, aiurea

Răspuns Câştigător
| FetitzaFrumusik a răspuns:

Probabil ca fac o reselectie la locurile ocupate in camin sau ceva de genul.
Probabil ai ocupat locul si mai trebuie sa faci cateva demersuri, mai sigur mergi si afli exact despre ce este vorba. happy bafta

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Si intrebarea?laughing Prezinta-te acolo unde ti-au zis ei, completeaza fisele alea, iar daca nu esti lamurit/a, intreaba-i pe cei de acolo. Depinde de fiecare facultate. Spre exemplu, eu cand m-am inmatriculat am intrebat de camin si mi s-a spus "vorbim la toamna". O sa merg atunci si o sa rezolv.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, şi ce n-ai priceput din anunţul facultăţii?

Dacă mai doreşti loc în cămin, atunci eşti OBLIGAT/Ă să te prezinţi în perioada menţionată în acel anunţ şi să completezi acea Cerere pentru cazarea în cămin!
Apoi, în septembrie, când se vor distribui locurile, vei fi obligat/ă să te prezinţi la locul ( şi data ) menţionat/ă în viitorul anunţ privind cazarea...

Toate cele bune!