Brigaela
| Brigaela a întrebat:

Daca ar fi sa-mi recomandati o singura carte, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai Cantuniari, Barbatul cu cele trei morti ale sale,
edit. Humanitas, 2006.
Dac-ai citit-o cumva. pariez ca ti-a placut f.mult., daca n-ai citit-o inca, pariez ca lecturand-o vei fi bucuroasa ca ai dat curs recomandarii mele.

159 răspunsuri:
| ralph a răspuns:

Sun Tzu - Arta razboiului

| Al3X_5805 a răspuns:

Eclipse

| COSTIN_1173 a răspuns:

"Promisiune mincinoasa" Howard Roughan

| mery_2465 a răspuns:

BIBLIA...Biblia nu este invechita, nici moderna, ci este Eterna.Cititi-o si va veti convinge de Adevarul mantuirii prin Credinta in Mantuitorul Isus Hristos...
Valoarea Bibliei nu consta in simplul fapt al cunoasterii ei, ci in ascultarea ei

| alexandra_7362 a răspuns:

Seria twilightwinking

| brox a răspuns:

Micile ironii ale vietii de Thomas Hardy

| sensati0ns a răspuns:

"O viata de rezerva"-Jodi Picoult
Daca poti face rost de ea citeste-o, merita.

Întrebări recente