| brokxy a întrebat:

Daca esti la facultate si nu intri in examen sau daca pici la examen poti renunta dupa gen sa nu mai mergi deloc la acea facultate? Gen sa nu mai mergi sa dai restanțe.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-ai deloc prezențe la curs probabil te exmatriculează la finalu semestrului.
dacă nu te duci să-ți dai examenele sau restanțele îți rămân pentru sesiunea viitoare, nu te dau afară că nu le-ai luat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gen poti renunta oricand la gen facultate gen

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Gen" da, poti sa nu mai faci asta. Poti sa renunti oricand vrei tu, chiar si pana sa dai examenele respective.

| Frank51 a răspuns:

Poti renunta in prima milisecunda dupa ce ai semnat contractul.

| johnnny123 a răspuns:

Gen e facultate, nu e inchisoare, gen, da, binenteles ca poti sa renunti gen oricand vrei, gen.

| Werrich a răspuns:

Da gen iti retragi dosarul gen pleci de la facultate gen nu iti mai restituie taxa (daca esti la Cu Taxa). Si dupa cum te exprimi esti gen la cu taxa gen.

| Werrich a răspuns:

Da, mcdonald's angajează permanent. Bafta!

| troleibuz a răspuns:

Nu te pot tine cu forta gen

| aicaramba a răspuns:

Poti renunta la facultate oricand doresti, facultatea nu e obligatorie, e facultativa, o face cine vrea. Important e daca renunti, sa mergi sa-ti ridici diploma de bac de la secretariat ca ramai fara ea. Succes