| allexya95 a întrebat:

Daca esti mate-info bilingv engleza dai bacul cu un nivel mai ridicat la engleza fata de restul?

1 răspuns:
| lexi21 a răspuns:

Din cate stiu eu nu dar dupa 4 ani de engleza la un asemenea profil bacul din engleza n-ar trebui sa te streseze deloc. In plus, majoritatea elevilor de la bilingv engl/intensiv engl aleg sa dea un examen in timpul liceului care sa le ateste cunostintele, cum ar fi cambridge-ul si in cazul asta nici nu mai trebuie sa dea bacul la engl happy