| Sergy a întrebat:

Dacă la subiectul trei la bac scriu alt comentariu decât cel cerut primesc puncte pe redactare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu scrii despre subiectul cerut nu primesti nici un punct.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Aveam cativa colegi care sustineau ineptia ca, in caz ca ai atins minimul de cuvinte cerute, atunci vei primi punctele pentru redactare, chiar daca ceea ce ai scris tu n-are absolut deloc legatura cu ceea ce ti se cere. Nimic mai fals. Daca scrii pe langa subiect, atunci vei primi 0 puncte.

| Mari8804 a răspuns:

Primesti puncte pentru KFC