| PupicelT a întrebat:

Daca liceul Hermes e cel mai slab din Bucuresti atunci liceul Constantin Brancoveanu cum e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma. Ala tot liceu este, tot o sa te puna sa inveti, tot o sa dai BAC-ul, deci nu-i problema. Esti frumoasa, treci peste toate. Facebook? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu e hermes cel mai slab liceu din buc. sunt multe licee slabe in buc. de obicei grupurile industriale thinking cred eu

| ThePoet a răspuns:

E cel mai slab dupa liceul Hermes!

| InspectorulTPU a răspuns:

Mai nu ii mai spuneti nimic lu teo ca nu da funda si va pierdeti timpu.

| KyssOana a răspuns:

Cauta pe net nul asculta pe alarolling on the floor