| T30D0RA a întrebat:

Daca nu te prezinti la una din probele de competente si te prezinti la celelalte si la probele scrise, pici examenul de bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Buna.
Da, il pici.Important este sa fii doar prezent la competente.

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru a putea intra în probele scrise de la bac trebuie să te prezinţi şi la competenţe.

| Ovilacul a răspuns:

Probabil ca pe tine nu te pica pentru ca esti o zana.
Asa intrebare, asa raspuns...nu o lua personal. Bafta la probe ca si eu am bac-ul laughing

| Carmen a răspuns:

Pai nu ai dreptul sa dai probele scrise daca nu ai dat toate competentelewinking

| cristina_9853 a răspuns:

Posibil...

| lolly_3072 a răspuns:

Pai daca face parte din nota de bac, da.

| Aly88_6829 a răspuns:

Presupun ca da, nu stiu sigur.