| DanyCr1222 a întrebat:

Daca sunt la un liceu Tehnologic pe profilu tehnician mecanic si vreau sa ma mut la liceu sportiv (Lps) in clasa a 10-a, ce diferente trebuie sa dau si cum pot sa ma transfer

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probele sportive si materiile care se dau ca diferentele, se vor da in August 2024 si iti va comunica asta Liceul sportiv, cand depui cererea de transfer.

Ai mare grija sa nu ai note mici la purtare, medii neincheiate, corijente, sau medie generala mai mica decat a ultimului intrat la acel liceu.