| Nic0le a întrebat:

Daca sunt studenta anul 1 la Universitatea Spiru Haret si nu ma prezint la prima sesiune de examene, pierd anul garantat sau se mai poate face ceva?

3 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Depinde cum e la tine. la mine la iasi daca aveai 6 restante erai exmatriculat. cauta in regulament sau poate iti va raspunde cine care a facut/ face Spiru Harethappy

| MoNsTeR a răspuns:

Pai din cate stiu la spiru haret nu trebuie sa te prezinti la nicio sesiune si iesi cu diploma de doctorat in manalaughingdeci nu cred ca ai de ce sa-ti faci vreo grijawinking

| ctina a răspuns:

Dar nu poti sa iti ingheti anul? ca sa nu pierzi totusi jumate de an...