| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunteti pusi in situatia de a alege (in contextul dat, voi preferand un liceu bilingv), ce ati alege?

Un liceu bilingv care e mai departe de casa?
Sau un liceu doar intensiv (care e mai slabut decat cel bilingv), dar e mai aproape de casa?

Adica, ce considerati mai important?
Sa fie aproape de casa sau sa respecte tiparul propus de a fi bilingv?

4 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Un liceu bilingv care e mai departe de casa.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Pai daca preferi, nu faci ceea ce-ti place?
vorbeste cu parintii despre intrebarea asta si fa ce zic ei...e mai bine cu ei decat pe TPU

| ZappyTv69 a răspuns:

Mai departe de casa. Poate e obositor sa te trezești la 5 sa te pregătești să mergi la liceu, dar crede-mă, se va merita in câțiva ani

| OmBanal33 a răspuns:

Liceul bilingv