| vasy24 a întrebat:

Buna seara,
As dori sa stiu si eu ce acte imi trebuie pentru a beneficia de bani de liceu 2013/2014

Am avut foia dar am pierdut-o

3 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Intreaba sefu/sefa clasei sau vorbeste cu diriginta/dirigintele sau intreaba la secretariat happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de copii de pe actele de identitate sau certificatele de nastere ale tuturor membrilor de familie si acte doveditoare ale veniturilor tuturor membrilor de familie care obtin venituri, la cei care nu obtin ai nevoie de declaratie notariala pe proprie raspundere ca nu obtin venituri.