| boooooring a întrebat:

CE ACTE imi trebuiesc pentru a beneficia de programul "Bani de liceu"? Deci sa repetam: "CE ACTE"

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acte necesare: - cerere tip(se ia de la secretariat); copii de pe actele de identitate ale membrilor de familie(sau certificatele de nastere pentru cei care inca nu au acte); adeverintele cu veniturile brute pe ultimele 3 luni(iunie, iulie si august 2010) pentru cei care realizeaza venituri; declaratie notariala autentificata pe proprie raspundere pentru cei care nu realizeaza venituri. Actele de identitate/certificatele de nastere trebuie prezentate si in original, pentru a fi verificate. Numai bine!

1 răspuns:
| AlexSadik a răspuns:

Salut! stii ca ti am raspuns si data trecuta la aceeasi intrebare? "Pai trebuie sa nu ai locuinta sa stai la vecini si sa nu ai bani de caiete, la mine a mers dar trebuia sa mi dau mereu jos ceasul si lantul de argint de la gat cand ma intalneam cu diriga', incearca" asta era raspunsul si acum ai dreptate ai cu totul alta intrebare deci CINE MAH!