| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita celui mai bun raspuns hhahaa
deci vreau simplu sa ii vad arse difurile sau statia lu un vecin ca is mai faine ca ale mele
dati-mi metode
hmmmmmm
deci nu pot intra la el in casa dar sigurat exisa si alte metode alternative
hahahahaah
e cultura geerala nu ca as vrea sa ii fac vre un rau
n-am nimic cu el ce am is difurile lui big grin

13 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Şi cum ai vrea să i le arzi dacă nu ajungi la ele sau la staţia de amplificare? Prin telepatie? Sau prin magie neagră?
Aşa-i românul, dacă el nu poate avea ceva, de ce dracu' să aibă altul?!? Vai de capul nostru...

| ombladon a răspuns:

Sa umbli la panou si sa ii bagi 380v in loc de 220v laughing)))) asta este singura metoda...

| elenyss a răspuns:

S-a varsat caru' cu prosti la intrebarea asta?!

| negru30 a răspuns:

Nu fi rau - ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

We deci stiu faze cu contra sunet sau de ex cand e plecat de acasa
is roman si care e problema ta nene hahaha
am ce am cu difurile lui ce sa ii fac eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar contrasunet nu am cum pentru ca nu le da drumu decat cand e acasa deci nu pot variante hai ca stiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sa ne facem intelesi ce am cu el eu is cu rock ul mi s-a ars statia si asta e cocalar manelar si nu ii suprot muzica de nicio culoare
ati priceput astia destepti si vorbiti cum sa il fac sa taca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok am gasit metoda e una deci
bruiaj electric stiti ca daca stingeti becul si il aprindeti aparatele sonore le detecteaza ca un impuls mai mare sau mai mic
,,,,,,,,,deci un starter,stiti ce e ala,,,,,,, bagat in priza ar putea sa ii muste difurile,,,,,,,,,,, acum problema e ca eu is deasupra de el si,,,,, el are alt contor la curent,,,,, oare merge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era sa ii rup capatana mai devreme acum e liniste sta si numai aud nimic daca nu exista alte metode tot timpul se mai gaseste una
,,,,,,,,, hai numa bine,,,,

| saidkique a răspuns:

Du-te la el, cum zicea Pinkie_WaterDot_1990, apoi scoate panoul de protectie al statiei, in timp ce functioneaza, apoi ia niste fire de pe-acolo si bagati-le in fund si asa vei avea rezultatul dorit big grin o zi buna!

| kilometru0 a răspuns:

1.Ai putea sa stai la geamul lui si sa stropesti cu un pistol cu apa pe statia lui.2Ai putea sa arunci cu o piatra pe statie!big grin o fundita?

| ZoZzo a răspuns:

Pai nu stiu intrerupe si conecteaza de mai multe ori curentul pe scara cand le are pornite si poate reusesti sa ii le arzi

| Pinkie_WaterDot_1990 a răspuns:

Nu stiu cum ai putea, sa zicem ca te imprietenesti cu el, apoi te invita la el in casa, il rogi sa-ti aduca un pahar cu apa, iar intre timp tu te ocupi de alea, cand vine stai inocent ca si cand nu ai fi facut nimicwinking