| tunary a întrebat:

Dau maine atestatu la informatica din Visual Fox/Pascal/Word si proiectul de casa Site-ul.Se ia usor atestatul sau trebuie sa tragi tare?happy

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Conteaza mai mult felul in care il prezinti. unii isi cumpara atestatele de pe net, nu toti trag tare.

| monstrulet a răspuns:

Cam tarziu intrebi.
Depinde de comisie cat de usor e, dar trebuie sa faci ceva ca nu se rezolva singure exercitiile.

| Ideea a răspuns:

Trebuie sa tragi tare daca vrei rezultate.

| olivert1310 a răspuns:

Nu stiu cum se ia pe la voi pe acolo dar eu in Alexandria, l-am luat usurel, greu a fost sa-mi fac proiectul de casa, fiind la intensiv informatica, profesoara nu a acceptat sa-i venim cu proiecte in power point, asa ca a trebuit sa construiesc un site. Cand prezinti proiectul, arata ca esti stapan pe tine, fara balbaieli, invata sa-l prezinti de acasa, cat despre testarea in fox, pascal, word, ala este un pic dificil daca nu ai habar, daca te pricepi si ai cunostinte medii despre office 2003\2007 nu este chiar asa greu. Eu probleme am avut in Pascal, nu ma prea descurcam, in rest pe o scara de la 1 la 10 a dificultatii, cred ca toata chestia prin care trebuie sa treci laughing este pe undeva pe la 7. Multa bafta si nu te du nepregatit, ca nici chiar daca ai ochi frumosi nu iei nota mare( ca de trecut oricum se trece, trebuie numai sa fi prezent ca sa treci laughing

| olivert1310 a răspuns:

PS: invata sa prezinti atestatul, cum am zis, arata ca esti stapan pe tine si stii despre ce vorbesti.

| tunary explică:

Nici la noi nu se accepta power point, a trebuit sa facem site.La site sunt stapan pe mine ca doar eu l-am facut, stiu ce am facut acol tongue, insa nu ma descurc cu pascalu si visualu big grin

| tunary explică:

L-am luat cu 10 happy. Adica asa sper sa fie 10 pentru ca n-am avut nicio greseala, acum depinde de cum imi noteaza site-ul happy