| vanessica2011 a întrebat:

De cateva saptamani merg la meditatii si saptamana aceasta mi s-a dat ca tema 33 de exercitii din culegerea Mate 2000 de clasa a 8-a de la editura Paralela 45. Insa, in weekend, mi-am uitat culegerea la casa de la tara la bunicii mei si e foarte departe, si mama mea s-ar supara daca i-as spune ca am uitat-o si ca trebuie sa mergem sa o luam. In plus, bunicii mei sunt plecati si nu mi-o pot aduce. Deci, daca aveti aceasta culegere, mi-ati putea scana paginile de la 87 pana la 94 si cele de la 31 pana la 33 si sa mi le trimiteti pe e-mail? Va dau mesaj pe TPU cu e-mail-ul meu cand imi raspundeti la intrebare. Dar va rog, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce spui, ceea ce eu ma indoiesc de acest lucru, cel mai bine este sa-ti mai cumperi inca o astfel de carte, si in acest fel vei putea rezolva temele, indiferent de locul unde te vei afla.