| Radu_5166 a întrebat:

De ce cand pornesc redirectele la Cs 1.6 imi apare in consola de la redirecte Invalid adress:227 ...set master command ignored si mai jos Conection to Steam serveres Succeful
VAC secure mode is activated! Pana acum am fost admin pe un server si redirectele de acolo imi mergeau! iar in momentul de fata nu mai sunt admin pe acel server dar am facut o cerere de admin pe alt forumbig grin si redirectele acestea care le-am descarcat de la ei cred ca nu-mi merg! De ce? cel mai bun raspuns primeste funda! scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

S-ar putea sa sa fie pusa bine adresa pentru. redirecte, verifica sa vezi

2 răspunsuri:
| bazatu999 a răspuns:

**==Zm.CsBlackDevil.Com OWNERE FREE PE SERVER! HAIDE SI TU CAT MAI SUNT! **== **== **== HAIDETI MAA! SUNT VIP + OWNER FREE! E NOU SERVERUL (*). E OFERIT PENTRU TOATA LUMEA **==**==**== PENTRU A PRIMI OWNER SI VIP TREBUIE SA DAI VOT LA CE SPUNE AICI!(*) http://csblackdevil.com/....../index.php E SIMPLU! HAIDE! (*) CHEAMA SI PRIETENI, PRIMESC GOD + VIP! :-bd \:D/CHEAMA PE TOTI CUNOSCUTI! \:D/ VA FI TOATA LUNA ACEASTA OWNER + VIP SI GOD+VIP! DOAR 1 VOT LA PAGINILE ALEA SPUSE AICI: http://csblackdevil.com/....../index.php SI PRIMESTI INSTANTANEU! **==**== (*) \:D/ HAIDETI INTRATI PE SERVER SI VEDETI CAT DE TARE ESTE SERVERUL SI NU VETI REGRETA! OWNER + VIP PENTRU CEI CARE DAU VOT SI STAU PE SERVER! \:D/\:D/ EU AM PRIMIT :d. (*)\

| BelGyn2000 a răspuns:

Cel mai tare sv de cs
connect 109.101.145.22