| Anomim2025 a întrebat:

De ce în anii '80 nu prea existau femei pe jumătate îmbrăcate în videoclipurile muzicale?

Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Erau oamenii pe capul pe umeri.Acum vezi numai pitiponceala, tiganie si prostie multa la tv cat si in mediul virtual.

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Atunci moda si mentalitatea era alta.Acum e libertate mai multa.

| DaniTDCI a răspuns:

Salut, asa era moda pe atunci, acum e mai multa libertate, doar ca libertatea asta in exces dauneaza,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se apropie Armaghedonul. Pana la Armaghedon lumea se va strica tot mai mult ca inainte de potopul din 2370 ien. Apocalipsa 16, 19.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! În primul rând se punea pret pe rusine si pe moda purtarii hainelor cat mai voluminoase.Pana in prezent s-a schimbat moda de la hainele cu mult material pana la aproape o bucata amarata de material pe corpurile femeilor.

| missfatadelatara a răspuns:

Erau mai putini obsedați sexual și mai multi oameni întregi la minte.