| Zimbesc a întrebat:

De ce in partea de est a Americii de Nord este mare frecventa uraganelor si tornadelor?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Vrem şi noi în România dar nu prea se poate, la ce ai nevoie de această informaţie?

| GummitsaxXx a răspuns:

hee hee Sa inventat google`u happy..Foloseste.l laughing tongue

| Spikey99 a răspuns:

straight face serios cred ca glumesti uitate si tu pe harta americii si ai sa vezi in partea de est EXISTA Oceanul Atlantic straight face

| mirelushlupasciuc2 a răspuns:

Mie tot imi trebuie aceasta informatie si nu o gasesc pe google...va rog ajutati-ma!