| CrucifiedCountess a întrebat:

De ce majoritatea userilor de pe site nu stiu sa scrie corect dpdv gramatical?
Ma seaca cand vad cati mananca litere cu caru' straight face

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

1.Gramatica e grele.
2. E si mai grele cand o inveti de pe mess
si 3. Daca o mai combini si cu engleza iese ceva letalbig grin

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, e foarte agasant sa vezi ca unii nu stiu sa scrie in propria limba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai invatamantul din romania e cam asa, nu stiu toti sa scrie gramatical

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Si tu esti unul dintre ei recunosc si eu sunt dar asta nu conteaza intre seaca cand se pune virgula altfel e cacofonie nu te plnge pentru noi ci mai intai pentru. tine!

| Cosmina_2740 a răspuns:

E relativ raspunsul, la partea cu grabitul si eu scriu repede, dar in momentul cand vreau sa public raspunsul apare un dreptunghi in care scrie clar daca vreau sau pubilic raspunsul sau sa-l editez! mai e si goana dupa raspunsuri, dupa sclipiri de moment, raspunsuri la intrebari ce abia invatam sa le punem happy
Mai sunt si care nu stiu sa scrie gramatical, aici nu se mai pune problema de scris in fuga, e vorba de tine si felul cum te exprimi, iar asta spune multewinking