| ProjectJackpot a întrebat:

Nu stiu daca ati observat, dar acest site este cel mai manelizat si incult site pe care l-am vazut vreodata.Pacat de initiativa administratorilor. Multi useri habar n-au sa scrie corect romaneste(macar minimul gramatical), copiii fregventeaza din ce in ce mai des acest site si majoritatea (75%) raspund pentru funde si voturi, nu pentru a ajuta pe cineva cu adevarat. Iar din acesti 75%, 30% raspund la misto. Imi impartasiti parerea?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O sa-ti raspund cu o alta intrebare: "Cine sunt eu, ca sa-i judec?".
Cine n-a gresit niciodata, sa arunce primul cu piatra!
Sper ca m-ai inteles.
Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Are dreptate NOname! Pe cine sa dam vina ca traim in Romania? thinking
Stii care este media de varsta a usherilor activi pe TPU? Nici eu nu stiu dar cred ca undeva la 10 -14 ani! Asa ca noi trebuie sa-i educam!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De acord cu tine dar dacă ne uităm în propria ogradă, să vezi noi ce de greșeli avem!
Este un site public, nu privat și de aceea este această "invazie„ de copii. Trebuie și ei că să informeze, într-un fel sau altul. Trebuie să ne acceptăm pentru a face o schimbare.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Da,este adevarat tot ce spui tu!
de aceea nu mai raspund cu bucurie cum o faceam inainte sa plece Raluca

| ProjectJackpot explică:

Era de asteptat c-o sa primesc putine raspunsuri. (am uitat sa scriu "funda" sau "dau voturi, nemancatilor" ) straight face...