| raduspace10 a întrebat:

De ce nu poate avea liceul un stil tip facultate? Nu ma refer la absente, ci ma refer la ascultari. De ce trebuie sa fie ascultari neanuntate din catalog si nu ar putea pur si simplu profesorul sa programeze cele 3, 4, 5 lucrari la o materie din timp? Ex. pe data cutare ai lucrare din materia cutare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca suntem singura tara cu prostia asta cu ascultari asa random laughing Cam toate scolile din tarile civilizate au precum facultatile o anumita perioada cand se dau examene la toate materiile.

| Catrice a răspuns:

Nu știu la ce liceu ești, dar cat am fost la liceu am avut multi prieteni în diverși ani și niciunul nu a fost ascultat neanunțat sau sa dea la vreo clasa test neanunțat cu cel puțin săptămână înainte laughing