| MSM19 a întrebat:

De unde instalez Microsoft Office Word si Power Point? Va rog dati-mi raspusul cat mai repede ca am nevoie urgent! Va roooooooooog!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Intra pe http://www.brothersoft.com/microsoft-office-2003-download-169273.html. Mai in jos de unde scrie "Microsoft office 2003 Buy now" sunt 2 servere. Alegi unul dintre alea doua si apoi, download.

| Armand_4581 a răspuns:

Se instaleaza tot Office-ul cu tot cu point si word. Poti cauta versiunii mai vechi care sunt gratis pe internet! totusi versiunile mai noi cer licenta drept urmare trebuie sa platesti, sau anumite perioade te timp gratis dupa care trebuie neaparat sa le cumperi