| ARI0076 a întrebat:

De unde se poate cumpara cartea Farmacopeea romana editia X noua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici varianta xeroxată: https://mega.nz/file/Eu1DgJTL#P_UURK_EiImctPHhYKWVaFlxdOZ7sQYr3f-dcJEV73g

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Cartea nu se mai găsește pe nicăieri.
Știi ce îți recomand? Daca ai card la vreo banca, ia-ți varianta trial de la scribd(o poți anula oricând dorești), cauți cartea acolo (că am văzut că este), o descarci, după care poți trage cartea la serox și ieși mult mai ieftin decât ai da in mod normal pe carte!big grin
Bafta!