| anonim_4396 a întrebat:

Deștept nu e ăla care invata ca tocilarul in 12 ani de scoala si ia bacul, destept e acela care "ingrasa porcul"pe ultima suta de metrii de bac si il si ia.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Orice prost poate doar sa ia bacul... intreabarea e cu ce nota il iei.

Daca il iei cu un amarat de 8...

| zurick a răspuns:

Si daca ei bacul si tot nu te angajeaza nimeni sau nu te accepta nicio facultate inseamna tot ca esti destept?

| Nemessys a răspuns:

Si cu ce este mai destept ala care,, ingrasa porcul" decat tocilarul? happy
De unde ai mai scos-o si pe asta? xD

| VibeTrix a răspuns:

Haha, bravowinking

| JackR a răspuns:

Te-ai trezit si ai avut o revelatie: "Sunt desteapta!"? Eu zic sa te culci la loc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Total gresit. tongue O aud din gura unuia care ingrasa porcul pe ultima suta? Cel mai probabil da.

| Denision a răspuns:

Toti suntem destepti, doar ca informatiile acumulate pe timpul aniilor de scoala ne pot diferentia de o alta persoana.Nu exista om prost! Toti sunt destepti, intr-adevar exista oameni care nu pot invata, nu au memorie dar prosti in niciun caz.