| Alejandra4785 a întrebat:

Draga TPU eu sunt la profilul stiinte ale naturii clasa a9a.Ce credeti ar fi bine sa ma transfer la filologie sau sa raman la stiinte ale naturii unde e mai usor? dau funda ce parere aveti unde e mai usor si ce se face

4 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

La filologie e mai usor, fiindca din a 11-a nu se mai face mate,fizica,chimie si biologie care sunt mai grele,dar se face multa romana,engleza, franceza sau germana sau poate italiana, istorie si geografie, asa ca e greu peste tot... sad, dar la filo parerea mea ca e putin mai usor.

| Addaa1998 a răspuns:

La foloogie!
Si eu sunt acolo si e ssuuppeerr ddee uussoorr!
In primul rand nu facem mate timp de 2 ani! Si la toate materiile e usor!
Pentru mine e floare la ureche deoarece stiu cum sa invat...BAFTAA

| Alejandra4785 explică:

Atunci o sa ma transfer :-p

| Coozeman a răspuns:

La filologie e mai usor..La stiinte e greu...