| Дмiвa a întrebat:

E bine daca am ales la bacalaureat caracterizarea lui Gelu Ruscanu din drama Jocul Ielelor de Camil Petrescu?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Este foarte bine.Un personaj complex, interesant, insetat de absolut.

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

E bine daca dimineata sting lumina ca sa fac economie?

| Cretaker a răspuns:

Majoritatea personajelor date la bac sunt insetate de absolut, fara gluma.

| nykymyky a răspuns:

Nu stiu

| Maiiiaaa a răspuns:

Daca ai scris mult si corect e bine big grin. Daca tie ti-a placut asta, foarte bine. Cred ca e bine daca ai scris corect.

| Maiiiaaa a răspuns:

Daca ai scris mult si corect e bine. Daca tie ti-a placut asta, foarte bine. Cred ca e bine daca ai scris corect.

| RadAlex a răspuns:

Da, e bine! multa bafta.