| ȚiganTranspirat a întrebat:

E vreodata folositor sa injuri?

Răspuns Câştigător
| elleme a răspuns:

Daca iti doresti din tot sufletul sa fi pedepsit/a atunci injura.

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Poate fi:te descarci!

| xxdd a răspuns:

NU, mi se pare imatur si cred ca asta este singura replica pe care o poate da cineva care. nu este suficient de destept incat sa gaseasca ceva mai bun de zis.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu,deloc,numai te ranesti pe tine si pe altii.

| danaG a răspuns:

Cand esti nervos pe cineva/ceva, te ajuta sa te descarciwinking asta nu inseamna ca e si binewinkingsi daca injuri pe cineva mai tare decat tine, mai bine o iei si la fuga!laughing

| AndreiNorbi a răspuns:

Nu

| EmilyWasHere a răspuns:

Da, cand e vreun fan Twilight retardat :]]. De fapt toti fanii lor sunt retardati, la fel ca si ei. Prost trage la prost... si n-am cuvinte :]].

| ZK a răspuns:

Pai dupa parerea mea da dar nu injuraturi mari ca de ex poti:
la naiba,bagateas in bere,mozoliteas in cap,impuscateasbin aripa, in puii mei, la dracu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cand simti ca te descarci emotional. Cand descarcarea e puternica si eficienta happy

| SerifU a răspuns:

Eu zic ca nu... nu merita te obisnuiesti asa...si iti faci si pacate