| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca acum, statul plateste o parte din taxa elevilor de la liceele particulare?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu liciele particulare sunt licee private, fie care isi face studiile contra cost la aceste licee, Statul plateste doar la scolile de stat...

1 răspuns:
| frikk a răspuns:

Nu am auzit de ea sau citit undeva. scrii si tu pe google intrebare ta. poate gasesti ceva despre articolul dorit.Sau asteapta ca asa o "veste" nu va trece cu vederea si o sa fie la tv/stiri/ziare.Noapte Bunawinking