| babygyrl a întrebat:

Este adevarat ca cei care au dat licenta la Management General, Universitatea Spiru Haret, trebuie sa de-a din nou licenta(cei din 2008-2009)? Este corect asa ceva? Spuneti-va si voi parerea.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Da este adevarat sora mea a terminat la S H in 2009 dar nu numai la sectia la care ai mentionat tu ea a terminat Pshihologie pedagogica. si da iar incenta.[nu e corect asta sp si ea dar mMinisterul Invatam a hotarit. SE pare ca multi au facut o plingere si vor sa dea in judec. mai inrtereseaza te dar. bafta. asta e Romania si legile tarii. imi pare rau pentru toti cei in aceasta situatie