| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de aici care stie engleza si este dispus sa vorbim
in engleza? Nu stiu foarte bine engleza si vreau sa invat. Am luat tutoriale de pe net, dar vreau sa am si pe cineva cu care sa conversez. Daca vreti sa vorbim in engleza lasati-mi idul de messenger sau facebookul printr-un mesaj.

1 răspuns:
| Syela a răspuns:

De ce nu intrii pe chat-uri in engleza? Asa poti cunoaste vorbitori care au ca limba mama engleza si poti invata mai bine si mai correct.