| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la Grupul Scolar de Telecomunicatii si Lucrari Publice Hunedoara?

2 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

Sunt la Grupul Scolar de Telecomunicatii si Lucrari Publice, dar nu liceu, ci scoala generala, clasa a-VIII-a, pentru ca asa se numeste acum scoala mea. Dar la anul nu am de gand sa intru la liceul de care intrebi tu big grin...Prefer Mf`u sau liceul de informatica :X

| roxana_6765 a răspuns:

Si daca este ce trebuie sa facem mai departe, ai lasat o intrebare neterminata...