| L0rd1 a întrebat:

Este cineva student la medicina si este dispus sa mai schimbe 2...3 pareri cu un viitor boboc?

4 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Medicinistii adevarati invata nu stau pe TPU! Daca vrei sa devii un doctor bun stergeti contul de aici ca sa ai timp de studiu.Sunt cateva cazuri pierdute pe aici care spun ca nu e asa dar cu siguranta sunt ultimii din coada.Medicina cere munca in continuu, chiar si dupa terminarea facultatii.

| justitiarul a răspuns:

Auzi @Harciog? Stii care e problema? Ca eu cunosc un medic cu acelasi nume ca al domnisoarei, doar ca e un medic foarte foarte bun.E din generatia "batranilor" cu facultatea terminata inainte de 90.Sunt convins insa ca el nu avea timp sa schimbe doua vorbe pe net cu bobocii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar'mina domnisoara Cioata.Sa depasesti conditia de cioata trebuie musai sa fie in domeniul sanatatii mintale.Psihiatrie,neurologie,psihologie,nu conteaza.Asa ca "succesuri"multe si vint din pppppuuupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justitiare,ce ai ma cu domnisoara cioata? N-are voie sa glumeasca si ea?