| ParanoidKidu a întrebat:

Evaluarea Naţională sesiunea pentru olimpici au aceeaşi dificultate ca examenul pentru ceilalţi elevi?

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Da,normal.

| AdelinaC a răspuns:

Nu se stie.Chestia asta cu facutul celor 10 variante este la vrajeala pentru ca din moment ce nu le publica de unde stim noi ca sunt facute? Poate profii fac pe loc o varianta si zic ca e a4-a,a5-a,etc.

| rockmeout a răspuns:

Da.Au aelasi grad de dificultate, intrucat s-au creat 10 variante in primavara si se trag la sorti in ziua examenului.Toate variantele create au acelasi grad de dificultate, iar dupa ce am lucrat sesiunea speciala, sunt optimist ca si examenul de saptamana viitoare va fi la fel de usor.
MULT SUCCEShappy