PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Exista cumva site-ri de recenzii de carti citite de diversi - simpli cititori pasionati, sau chiar si specialisti?! Multumesc!

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Da, sunt bloguri făcute de diverse persoane, în care își spun părerea despre diferite cărți citite. Cu un simplu search pe google, "bloguri despre cărți" sau ceva de genul ăsta, vei găsi o grămadă. Succes.

| DerFinne a răspuns:

Nu cred ca exista... dar exista inca carti in librarii sau la biblioteci happy

| mystery1girls a răspuns:

Găsești aici: https://secreteleivonei.wordpress.com
Este o tipă care citește din pasiune. Nu este sponsorizată de edituri și cred că asta o face foarte obiectivă.