| AvalohAlyn a întrebat:

Exista in Galati postliceale cu frecventa redusa?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva? Doar pentru diploma? Nu o sa-ti foloseasca la nimic, poti la fel de bine sa-ti scoti una la imprimanta si e si aproape gratis...

| Daniel9988 a răspuns:

Nu destul ca-i o amarata de postliceala, nici macar cea mai jegmanoasa facultate, ca o vrei si la fara frecventa, nu?

| Daniel9988 a răspuns:

Lenes om! Tara se duce de rapa cu oameni ca tine.Sunt unii care muncesc prin facultati, fac masterate, rezidentiate, cursuri de pregatire, iar asta vrea pana si postliceala la frecventa redusa.Si spune tu...Ce faci in timpul asta, in care nu te duci la studiu? Stai prin cluburi, fumezi iarba sau hoinaresti orasul cu gasca de cartier?