| AvalohAlyn a întrebat:

Exista scoli la frecventa redusa(F.R.)sau la distantsa de facut dupa ce termini liceul, 12 clase?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, chiar facultăți de prestigiu, de exemplu Spiru Haret. Nici nu trebuie sa te stresezi ca o sa te răpească cineva din timpul liber sa te cheme sa stai la cursuri, primesti direct diploma după 3 ani...ce poate fi mai frumos?

| Andersen2k18 a răspuns:

Exista,de exemplu postliceala dar nu iti asigura un loc de munca dupa terminarea acesteia, iti zic de pe acum. Mai bine mergi la o facultate, de cat sa stai degeaba.