| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun profil de liceu unde nu se face religie?

6 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Nu,din pacate.Dar religia e optionala, deci practic nu te obliga nimeni sa asisti la ore, teoretic nu poti sa nu mai participi la orele de religie decat cu hartiuta de la parinti, cum ca-s de acord ca tu sa nu mai fi indoctrinat cu aceasta materie absolut inutila.Deci, tot ce-ti trebuie e o hartie de la parinti care sa arate ca nu esti "apt" sa participi la religie.Simple as that.

| Niiiicu a răspuns:

rolling on the floornu cred

| Reginald a răspuns:

Nu, dar cred ca poti face cerere sa numai faci religie la scoala, fiindca esti ateu.

| djacido a răspuns:

Religia nu este obligatorie. Vorbeste cu diriginta/dirigintele tau.

| AnonymousV a răspuns:

ăăăă... da de ce intrebi? XD

| anutze a răspuns:

laughing)