| Ana1687 a întrebat:

Facultatea de management sau facultatea de marketing?

Răspuns Câştigător
| IlieLu a răspuns:

Alegerea dintre Facultatea de Management sau Facultatea de Marketing tine de tine. Ambele facultati sunt interesante.
Facultatea de Management se axeaza mai mult pe gestionarea afacerilor sau strategii de afaceri. Facultatea de Marketing se focuseaza pe studierea pietei, cercetarea de piață sau promovarea de produse si servicii.
Alegerea finala iti apartine in functie de interesele tale. Mult succes!

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Șkoala vetzii de la Facultatea de descurkat în veatză!
Dacă nu te-am convins privește cu atenție la cei care ocupă funcții publice în Românica: parlament, guvern, ministere! Ghinion! Nu?

| blackann a răspuns:

Marketing.