| cristina_9458 a întrebat:

Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei. Care e taxa pe an la buget? Dar la cu taxa?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

In Bucuresti e de 3100 de lei pe care ii poti da in mai multe transe. Taxa la buget.ce?

| Purec a răspuns:

Pai la buget nu platesti, ca de aia esti la buget, iar la taxa, variaza in functie de oras si universitatea aleasa

| Purec a răspuns:

Spre exemplu la Univesitatea Bucuresti taxa este de 3100 de lei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Taxa de şcolarizare/modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile/disciplinele studiate/Orarul/etc. DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Apropo : Dacă eşti admisă "la buget", atunci NU plăteşti taxă de şcolarizare!

| Alexandrakff a răspuns:

3100 lei